Návštěvnost

pondělí 29. listopadu 2010

Začalo sněžit

Konečně je tady očekávaný (alespoň z mé strany) sníh. Ráno jsme ve škole měli dvě hodiny matematického semináře (ne...) a když ty dvě hodiny trápení skončily, vyšly jsme s kamarádkou Míšou ze dveří učebny a přímo před námy se objevilo okno s příšerně nádherně zasněženým stromem! Obě jsme najednou zajíkly "aaaah!" :-) To bylo skvělý. Člověk je ze školy grogy, ale přitom tohle Vám ihned pozvedne náladu.

Teď jsem koukala na webku Londýna a tam (jak je známo) nesněží... neví, o co přicházejí :-) Ani si nedovedu představit, jak krásné to musí být například v zasněžené Praze, atd. atd. A jak to vypadá u Vás? Ve vašem městě? :)